Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

Rêve de Miel® serisinden bal ve değerli botanik yağlar ile kuru ciltlere mucizevi bir dokunuş!

Nuxe'ün en sevilen serilerinden, bal özlü Rêve de Miel® serisinin formülü Propolis Oleoaktifleri ve Shea Yağı ile zenginleştiriliyor ve yepyeni ürünler ile genişliyor. Ballı içeriğiyle onarıcı Super Balm kuru ve hassas ciltler için acil durumların kurtarıcısı olarak aileye katılıyor. Ultra besleyici ve onarıcı dudak balsamı ve ultra rahatlatıcı vücut kremi ise yenilenen formülleriyle her zamankinden daha güçlü ve onarıcı!

Ballı içeriğiyle onarıcı Super Balm

Cildinizin kuru ve hassas bölgelerinin yeni kahramanı

Cildin yanaklar, burun kenarları, dirsekler ve topuklar gibi kuru ve hassas bölgeleri özel bakıma ihtiyaç̧ duyar. %97 doğal içerikli formülüyle Nuxe Onarıcı Super Balm, besleyici
ve onarıcı bir konsantrasyon sunuyor. Bal ve balmumunun değerli botanik yağlarla buluştuğu içerik cildin acil durum çağrısına anında yanıt veriyor, cildi onarıyor ve rahatlatıyor. Aynı zamanda manikür ve pedikür sırasında tırnak etini yumuşatıp tırnağa bakım yapıyor ve el-ayak bakımının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Alüminyum kutusuyla hem orijinal bir görünüm, hem de pratik bir kullanım sunan Nuxe Onarıcı Super Balm, gün boyunca makyaj çantanızın vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday. Her an kurtarıcınız olacak ürün, botanik yağlarla balmumunun birleşiminden doğan eşsiz dokusuyla da yapışkan olmayan, deride kısa sürede emilen bir formül sunuyor. Bu tensel kullanım keyfi nektar, çiçek balı, mimoza ve vanilya notalarıyla zenginleşen, büyüleyici bir kokuyla harmanlanarak benzersiz bir cilt bakım deneyimi vadediyor.

Tüm ailenin kurtarıcısı

Bu doğal ve eşsiz, çok amaçlı cilt bakım mucizesi ailenin tüm üyelerine hitap ediyor: Dermatolojik gözlem eşliğinde farklı yaş gruplarında test edilen Nuxe Onarıcı Super Balm, 36 aydan itibaren çocuklara da güvenle uygulanabiliyor.

Fiyat: 60 TL 

Bal Özlü Dudak Balsamı - Ultra besleyici ve onarıcı

Dudak balsamı yenilenen formülüyle kuru ve yıpranmış dudaklar için daha güçlü ve onarıcı. İçeriğindeki akasya balı, değerli botanik yağlar, balmumuna eklenen Shea yağı ve Propolis Oleoaktifleri dudakları nemlendirmek, yumuşatmak ve gerginlik hissini azaltmak için mükemmel! Orijinal formülün o benzersiz imza dokusu ve kokusu, zengin, tende eriyen yapısıyla ve sabit yağların doğal kokusuyla çok tanıdık ve her uygulamada kullanım keyfi garantili!

Fiyat: 40 TL 

Ultra Rahatlatıcı Vücut Kremi

Kuru ve hassas ciltlerin olmazsa olmazı bu vücut kremi, yoğun yapısına rağmen cilt tarafından hızlı bir şekilde yeni emilen formülüyle anında rahatlama sağlıyor.
%95,5 doğal içeriği bal, Shea yağı, değerli botanik yağlar (pirinç kepeği ve susam) ve Argan yağı ile cildi besliyor ve geride saten yumuşaklığı bırakıyor. Kadifemsi yumuşaklığa sahip bitirişiyle olağanüstü bir formüle sahip olan Ultra Rahatlatıcı Vücut Kremi kalıcı bir rahatlık hissi sunuyor!

Fiyat: 95 TL

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

'Küresel öğretmen ödülü' kazandı

Kız öğrencilerin teknoloji kullanımının geliştirilmesini sağlayan ve öğrencilerin bu alandaki yeteneklerini ortaya çıkarmak için birçok proje geliştiren öğretmen Selçuk Yusuf Arslan, Hindistan'da "Küresel Öğretmen Ödülü"ne layık görüldü.

ANKARA(AA) - Bilişim teknolojileri öğretmeni Selçuk Yusuf Arslan, kız öğrencilerin teknoloji kullanımının geliştirilmesini sağlayan ve öğrencilerin bu alandaki yeteneklerini ortaya çıkaran projeleriyle ulusal ve uluslararası yarışmalardan defalarca ödülle döndü.

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) düzenlenecek 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, mesleğinde katma değer üreten öğretmenler yarından itibaren Ankara'da ağırlanacak. Bu kapsamda 81 ilden "eğitimde fark yaratan" öğretmenler belirlendi.

Bu öğretmenler arasında, kız öğrencilerin teknoloji kullanımının geliştirilmesi amacıyla yaptığı çalışmalar başta olmak üzere öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarmak için birçok projeyi hayata geçiren Ankara Altındağ Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Selçuk Yusuf Arslan da bulunuyor. 

"5 yılda 8 uluslararası, 24 ulusal ve 7 bölgesel ödül kazandı"

Arslan ve öğrencileri, farklı alanlarda yaptıkları projelerle son 5 yılda 8 uluslararası, 24 ulusal ve 7 bölgesel ödül kazandı. Bu başarılar ile okul ve öğrencilere yaklaşık 100 bin lira katkı sağlandı.

Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, araştırmaların kız öğrencilerin teknolojiyle ilgili meslekleri seçmede sorunlar yaşadığını gösterdiğini belirterek bu konuda bir çözüm üretmek adına okul, sanayi ve üniversite iş birliği ile çeşitli projeleri hayata geçirdiğini anlattı.

Avrupa Birliğinde 2020'de 900 bin kadın bilişimciye ihtiyaç duyulacağını aktaran Arslan, "Buradan yola çıkarak okulumda, kız öğrencilerin teknoloji kullanımının geliştirilmesi amacıyla 'Teknolojiyle Buluşan Kızlar' isimli bir proje yürüttüm. Projede BTK, Microsoft, Hacettepe Üniversitesi, Science on Stage gibi kurumların da desteğiyle okula teknolojiyi entegre etmeye çalıştık. Projemizle İstanbul Üniversitesinin Future Learning yarışmasında ikincilik ödülü aldık." dedi.

"Hem topluma faydalı oldular hem de başarı duygusunu tattılar"

Proje sayesinde kız öğrencilerin teknoloji kullanımı açısından kendilerini geliştirme fırsatı bulduğunu dile getiren Arslan, şöyle devam etti:

"Projeyi okuldaki bilişim teknolojileri alanı öğrencileri için uyguladık. Bazı uzaktan eğitim içerikleriyle öğrencilerin uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi olmalarını sağladık. Bunun dışında öğrencilerin ulusal yarışmalara katılmalarını sağladık. Öğrenciler, geliştirdikleri bir oyun ile Türkiye'de birincilik kazandı. Fotoğraf yarışmalarında dereceler aldılar, kişisel verileri korumayla ilgili çalışmalar yaptılar. Bu açıdan hem topluma faydalı oldular hem de başarı duygusunu tattılar."

Arslan, geçen aylarda Hindistan'da "Küresel Öğretmen Ödülü"ne layık görüldüğünü bildirerek Hindistanlı öğretmenler dışında bu ödülü alan 12 kişiden biri olduğuna işaret etti.

Obezite ile mücadele konulu yarışma düzenleyecekler

Arslan, öğrencilerin sosyal alanlarda da kendilerini geliştirmesi için çeşitli projeler yaptığına, halihazırda da Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle obezite konusunda bir proje yürüttüklerine dikkati çekti.

Türkiye genelinde obeziteyle mücadele konulu bir yarışma düzenlediklerini vurgulayan Arslan, "Bu konuda öğrencilerin hem farkındalığını artırmak hem de çözüme katkıda bulunmalarını sağlamak istiyorum çünkü global vatandaşlığın gereği, kendi sorunları olmasa bile bir soruna çözüm bulmaya çalışmaları, yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri. Derste kazandırılamayacak bu davranışları projeler yoluyla kazandırmaya çalışıyorum. Geçtiğimiz yıllarda da trafik güvenliğine yönelik bazı çalışmalar yürüttüm. Öğrencilerim mesajlarını, bir televizyon dizisinde ve bir futbol takımının maça çıkarken taşıdığı pankart ile vermişlerdi." şeklinde konuştu.

Haber tarihi: 21 / 11 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Sağlıkta hedef yüksek teknolojili tıbbi cihazların imalatı
Sonraki: 'Bulut'tan Türkiye'ye 5 yılda 15 milyar dolar yağacak
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com