Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR OJELERİN YEPYENİ RENKLERİ İLE

“YAZIN ENERJİSİ TIRNAKLARDA”

Oje tutkunlarına müjde! Flormar’ın çok sevilen Full Color, Jelly Look ve Pearly, serilerine eklenen sezonun en trend renkleri ile yaz resmen başladı!

Flormar’ın “Full Color”, “Jelly Look” vePearly”, oje serilerine eklenen yeni sezon renkleri ile tırnaklar renklenecek.

 

Tek kat uygulama ile yoğun renk veren Flormar’ın “Full Color” ojelerinin yeni sezon renklerini birbiriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla neşeli tırnaklara sahip olabilirsin. Yoğun kalıcılığı ve renk çeşitliliğiyle herkesin favorisi olan “Full Color” serisi ile  uçlardan soyulma sorunu yaşamadan parlak bitişli ve rengarenk ojelerinin keyfini çıkaracaksın.


Flormar’ın en sevilen oje serilerinden olan “Jelly Look” kalın fırçası ve jel oje dokulu formülü ile tırnaklarında pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veren serinin yepyeni renkleri oje koleksiyonundaki yerini almaya hazır.


Işıltılı ve parlak bitiş sunan “Pearly” serisi ise sahip olduğu sedefli pigmentlerle tırnaklarda inci güzelliği yaratıyor. Hızlu kuruma özelliğine sahip bu serinin yeni renkleri ile yaz boyunca güneşin ışıltısını tırnaklarında hissedeceksin.


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Oktay, YTB mezunlarını kabul etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından sağlanan burslarla Türkiye'deki üniversitelerden mezun olanları kabul etti.

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen kabulde yaptığı konuşmada, yıllar önce Türkiye'de okuyup, mezun olan ve her biri ülkesinde devlet yönetiminde, iş, siyaset ve akademik alanda söz sahibi olan mezunlarla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

YTB'nin son 2 yıllık dönemde mezunları bir araya getirme ve mezun dernekleri oluşturmada önemli bir gayret gösterdiğini ifade eden Oktay, çalışmalarından dolayı YTB Başkanı Abdullah Eren'e teşekkür etti.

Herkesin ülkesinin fiziki sınırlarının bulunduğunu ancak bir de gönül coğrafyasının olduğunu vurgulayan Oktay, şöyle konuştu:

"Birimizin ayağına taş değse, birimizin parmağına diken batsa hepimize hissettiren, güzel bir şey olduğunda da hepimizi mutlu eden bir coğrafya, gönül coğrafyamız. Akraba topluluklar diye kurmuştuk kurumumuzu. Gerçekten akrabalık ilişkimiz var. Türkiye'de okumanız, mezun olmanız, köklü arkadaşlıklar edinerek bunu devam ettirmeniz ve kendi ülkelerinizde ciddi görevler üstlenmeniz çok önemli. Hepimiz şahsen bir misyon üstlenmiş durumdayız. Bugün bulunduğumuz ülkelerin kalkınmasını, güçlenmesini, gelişmesini sağlamak için çalışıyoruz."

Oktay, farklı ülkeler arasında güçlü iş birlikleri olmadan sadece tek bir ülkenin kendi imkanlarıyla kalkınmasını sürdürülebilir kılmasının mümkün olmadığını belirtti.

Bu nedenle karar verici pozisyondaki kişiler olarak ülkeler arasındaki iş birliğini gözetmeleri gerektiğini vurgulayan Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İş birliğini güçlendirmemiz son derece önemli. Bunun bölgemizde barışa katkısı inanılmaz boyutta olur. En fazla ihtiyaç duyduğumuz alan bu. Cumhurbaşkanımızın Japonya'da söylediği gibi düzensizliğin düzen olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Kaos ortamının normal şartlara dönüştüğü bir dünya düzeninde yaşıyoruz ne yazık ki. Böyle bir dönemde sizlerin katkılarıyla oluşturabileceğimiz son derece seviyeli, sıcak bir ilişkinin aslında dünyanın da ihtiyacı olduğu barış ortamına ve ülkelerimizin kalkınma hamlesine katkı vermesinden dolayı bu buluşmayı anlamlı buluyorum. 2 bin 400 yeni mezun önemli bir sayı. İnşallah bu sayı artarak devam edecek."

Coğrafyalar farklı da olsa bir ve beraber olduklarını her fırsatta dile getirdiklerini anlatan Oktay, her türlü sıkıntıya rağmen daha iyi bir geleceğe hep birlikte yürüyeceklerini, her zaman akraba toplulukların yanında yer alacaklarını sözlerine ekledi.

Kabulde YTB tarafından sağlanan burslarla Türkiye'deki üniversitelerde eğitim gören 25 ülkeden uluslararası mezunlar yer aldı.

Haber tarihi: 04 / 07 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Angelino yeniden Manchester City'de
Sonraki: Türkiye'de sıcak hava dalgaları daha sık görülebilir
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com