Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

SONBAHAR’DA EL BAKIMI

Caudalie El Kremleri eşsiz kokuları, besleyici ve nemlendirici içerikleri, leke giderici özelliği ile sonbaharda elleriniz için bakım ve yumuşak dokunuş sağlıyor.


Yazın güneşten kuruyan ve üzerinde güneş lekeleri oluşan elleriniz için Caudalie’nin yaşlılık karşıtı ve anti oksidan etkili patenti Polifenol’ü özellikteki El ve Tırnak Bakım Krem’leri ile sonbahar bakım ritüelinizi tamamlayın.

Üzüm ve asmadan elde edilen eşsiz Caudalie içeriklerine sahip el kremleri %98 oranında doğal içeriklerden oluşuyor. El kremlerinin formülünde yer alan üzüm çekirdeği yağı; cildi yenileyerek, derinlemesine beslerken, üzüm köpüğü mayasından elde edilen Vinolevure® ise ağırlığının 100 katı kadar suyu hücrelere hapsederek epidermisin kurumasını engelliyor ve cildin bağışıklık sistemini güçlendiriyor. İçeriğinde yumuşatıcı ve nemlendirici etki; organik shea yağı, avokado ve zeytin yağları bileşimi, besleyici yağ asidi ile birlikte bitkisel gliserin bulunuyor.

Caudalie’nin 3 farklı El Kremi ile tüm gün elleriniz bakımlı ve yumuşak kalıyor. Cilt tarafından anında emilen kusursuz dokusuyla ciltte yumuşak bir his bırakan el kremleri aynı zamanda tırnakları da besleyerek canlılığını yeniden kazandırıyor.

Hand and Nail Cream

Narenciye aromalı kokusu ve ipeksi dokusu ile el ve tırnakları uzun süre yumuşatan Hand and Nail Cream, kolay emilimi ile ciltte yağlı bir his bırakmadan bakım sağlarken, antioksidan etkiye sahip üzüm polifenolleri, karite ve avokado yağları ile Vinolevure® yönünden zenginleştirilmiş içeriği ellerinizi besleyip koruyor. Ellerinizin yanı sıra tırnaklarınızı da güçlendirmek ve kütikülleri yumuşatmak için onarım sağlayan Hand and Nail Cream, turunç, portakal çiçeği ve portakal ağacı akorlarıyla yumuşak kokulu bakım sağlıyor.

Tüketici Satış Fiyatı: 75 ml / 65 tl

 

The Des Vignes Hand and Nail Cream

Antioksidan etkiye sahip üzüm polifenolleri, karite ve avokado yağları ile Vinolevure® yönünden zenginleştirilmiş olan The Des Vignes Hand and Nail Cream  ellerinizi yağlı bir his bırakmadan besler, korur ve onarırken Thé des Vignes kokusuyla sarmalayarak büyülüyor.

Tüketici Satış Fiyatı: 50 ml / 52 tl

Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

Vinoperfect El Bakım Kremi Viniferine ile aydınlık görünüm sağlayan ve beyaz şakayık içeriğinin bir araya getirilmesiyle ellerdeki koyu lekelerin görünümünü gözle görünür oranda azaltan Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream içeriğindeki avokado ve shea yağları ile günün her anında elleri derinlemesine besliyor.

İnce ancak kremsi dokusuyla cilt tarafından kolayca emilen ve derinlemesine rahatlatma sağlan Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream  lekelerin görünümünü azaltarak yeniden oluşumunu engelliyor.

Turunç, portakal ağacı yaprağı, karpuz ve tatlı nane içeren fito-aromatik, taze ve zarif kokusuyla yağlı bir his bırakmadan bakım sağlayan Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream kuru ciltleri besleyerek onarıyor.

Tüketici Satış Fiyatı: 50 ml / 90 tl

*Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde www.caudalie.com.tr’de satılır.

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Oktay, YTB mezunlarını kabul etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından sağlanan burslarla Türkiye'deki üniversitelerden mezun olanları kabul etti.

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen kabulde yaptığı konuşmada, yıllar önce Türkiye'de okuyup, mezun olan ve her biri ülkesinde devlet yönetiminde, iş, siyaset ve akademik alanda söz sahibi olan mezunlarla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

YTB'nin son 2 yıllık dönemde mezunları bir araya getirme ve mezun dernekleri oluşturmada önemli bir gayret gösterdiğini ifade eden Oktay, çalışmalarından dolayı YTB Başkanı Abdullah Eren'e teşekkür etti.

Herkesin ülkesinin fiziki sınırlarının bulunduğunu ancak bir de gönül coğrafyasının olduğunu vurgulayan Oktay, şöyle konuştu:

"Birimizin ayağına taş değse, birimizin parmağına diken batsa hepimize hissettiren, güzel bir şey olduğunda da hepimizi mutlu eden bir coğrafya, gönül coğrafyamız. Akraba topluluklar diye kurmuştuk kurumumuzu. Gerçekten akrabalık ilişkimiz var. Türkiye'de okumanız, mezun olmanız, köklü arkadaşlıklar edinerek bunu devam ettirmeniz ve kendi ülkelerinizde ciddi görevler üstlenmeniz çok önemli. Hepimiz şahsen bir misyon üstlenmiş durumdayız. Bugün bulunduğumuz ülkelerin kalkınmasını, güçlenmesini, gelişmesini sağlamak için çalışıyoruz."

Oktay, farklı ülkeler arasında güçlü iş birlikleri olmadan sadece tek bir ülkenin kendi imkanlarıyla kalkınmasını sürdürülebilir kılmasının mümkün olmadığını belirtti.

Bu nedenle karar verici pozisyondaki kişiler olarak ülkeler arasındaki iş birliğini gözetmeleri gerektiğini vurgulayan Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İş birliğini güçlendirmemiz son derece önemli. Bunun bölgemizde barışa katkısı inanılmaz boyutta olur. En fazla ihtiyaç duyduğumuz alan bu. Cumhurbaşkanımızın Japonya'da söylediği gibi düzensizliğin düzen olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Kaos ortamının normal şartlara dönüştüğü bir dünya düzeninde yaşıyoruz ne yazık ki. Böyle bir dönemde sizlerin katkılarıyla oluşturabileceğimiz son derece seviyeli, sıcak bir ilişkinin aslında dünyanın da ihtiyacı olduğu barış ortamına ve ülkelerimizin kalkınma hamlesine katkı vermesinden dolayı bu buluşmayı anlamlı buluyorum. 2 bin 400 yeni mezun önemli bir sayı. İnşallah bu sayı artarak devam edecek."

Coğrafyalar farklı da olsa bir ve beraber olduklarını her fırsatta dile getirdiklerini anlatan Oktay, her türlü sıkıntıya rağmen daha iyi bir geleceğe hep birlikte yürüyeceklerini, her zaman akraba toplulukların yanında yer alacaklarını sözlerine ekledi.

Kabulde YTB tarafından sağlanan burslarla Türkiye'deki üniversitelerde eğitim gören 25 ülkeden uluslararası mezunlar yer aldı.

Haber tarihi: 04 / 07 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Angelino yeniden Manchester City'de
Sonraki: Türkiye'de sıcak hava dalgaları daha sık görülebilir
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com