Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR OJELERİN YEPYENİ RENKLERİ İLE

“YAZIN ENERJİSİ TIRNAKLARDA”

Oje tutkunlarına müjde! Flormar’ın çok sevilen Full Color, Jelly Look ve Pearly, serilerine eklenen sezonun en trend renkleri ile yaz resmen başladı!

Flormar’ın “Full Color”, “Jelly Look” vePearly”, oje serilerine eklenen yeni sezon renkleri ile tırnaklar renklenecek.

 

Tek kat uygulama ile yoğun renk veren Flormar’ın “Full Color” ojelerinin yeni sezon renklerini birbiriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla neşeli tırnaklara sahip olabilirsin. Yoğun kalıcılığı ve renk çeşitliliğiyle herkesin favorisi olan “Full Color” serisi ile  uçlardan soyulma sorunu yaşamadan parlak bitişli ve rengarenk ojelerinin keyfini çıkaracaksın.


Flormar’ın en sevilen oje serilerinden olan “Jelly Look” kalın fırçası ve jel oje dokulu formülü ile tırnaklarında pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veren serinin yepyeni renkleri oje koleksiyonundaki yerini almaya hazır.


Işıltılı ve parlak bitiş sunan “Pearly” serisi ise sahip olduğu sedefli pigmentlerle tırnaklarda inci güzelliği yaratıyor. Hızlu kuruma özelliğine sahip bu serinin yeni renkleri ile yaz boyunca güneşin ışıltısını tırnaklarında hissedeceksin.


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Selin Kolonya ile bayram geleneği nesilden nesile taşınıyor

Geçmişten günümüze değişmeyen bir geleneğin öncüsü olmaya devam eden Selin Kolonya, bayramların en tanıdık ritüeli olmaya devam ediyor. Bayramlarda ferahlatıcı ve canlandırıcı özelliği ve kokusu ile baş köşede yer alan ve kucaklaşmaların ardından ikram edilerek önemli bir geleneği sürdüren Selin Kolonya, özellikle klasik limon kokusuyla hatıraları canlandırarak, nerede o eski bayramlar sorusuna da yanıt veriyor.
Çoğumuz çocukluk bayramlarından hatırladığımız bazı gelenekleri sürdürerek, aynı coşkuyu ve heyecanı da yaşatmaya çalışıyoruz. Çünkü çoğu zaman bayramı bayram yapan da bu gelenekler ve nesilden nesile aktarılan ritüellerdir biraz… Bayram geleneklerinin en başında gelen kolonya ikramı ise Selin Kolonya ile yarınlara taşınarak, hepimizin ortak değerlerini temsil ediyor. Sevenlerin kavuşarak bir araya geldiği, uzun sohbetlerin güzel sofralara eşlik ettiği bayram buluşmalarına serin bir tat katan Selin Limon Kolonyası, sıcak yaz günlerinde hem ferahlık veriyor hem de anıları tazeleyerek geçmiş bayramları hatırlatıyor.
Her şey unutulur ama kokular asla!
Selin, klasik limon kolonyasının yanı sıra doğadan ilham alan kolonya serisi “Hayatın Kokusu” ile de günlük yaşama farklı kokular, farklı heyecanlar ve hisler katıyor. Ardıç, Bahçe gülü, Hanımeli, Lavanta, Sığla ve Mavi Ladin ile bayramlarda, özel günlerde, ziyaret ve kabullerde, buluşmalarda ve günün her anında duyularınızı harekete geçiren Selin Hayatın Kokusu Serisi, canlandırmanın yanı sıra sizi içsel bir yolculuğa çıkararak, sakinlik ve huzur veriyor.

Haber tarihi: 30 / 07 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: ERAY YEŞİLIRMAK ÜNLÜLERDEN TAM NOT ALDI
Sonraki: MÜZİK ÖĞRETMENİNDEN SINGLE ÇALIŞMASI
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com