Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR OJELERİN YEPYENİ RENKLERİ İLE

“YAZIN ENERJİSİ TIRNAKLARDA”

Oje tutkunlarına müjde! Flormar’ın çok sevilen Full Color, Jelly Look ve Pearly, serilerine eklenen sezonun en trend renkleri ile yaz resmen başladı!

Flormar’ın “Full Color”, “Jelly Look” vePearly”, oje serilerine eklenen yeni sezon renkleri ile tırnaklar renklenecek.

 

Tek kat uygulama ile yoğun renk veren Flormar’ın “Full Color” ojelerinin yeni sezon renklerini birbiriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla neşeli tırnaklara sahip olabilirsin. Yoğun kalıcılığı ve renk çeşitliliğiyle herkesin favorisi olan “Full Color” serisi ile  uçlardan soyulma sorunu yaşamadan parlak bitişli ve rengarenk ojelerinin keyfini çıkaracaksın.


Flormar’ın en sevilen oje serilerinden olan “Jelly Look” kalın fırçası ve jel oje dokulu formülü ile tırnaklarında pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veren serinin yepyeni renkleri oje koleksiyonundaki yerini almaya hazır.


Işıltılı ve parlak bitiş sunan “Pearly” serisi ise sahip olduğu sedefli pigmentlerle tırnaklarda inci güzelliği yaratıyor. Hızlu kuruma özelliğine sahip bu serinin yeni renkleri ile yaz boyunca güneşin ışıltısını tırnaklarında hissedeceksin.


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İBRAHİM ERKAL'IN “CAN FEDA"SINI YORUMLADI

Türk Tasavvuf Musıkisi müziğinin sevilen ve başarılı genç ismi Feyzullah Çelebi,
“Esrâr-ı İlahi” albümünün ardından, “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” adlı yeni albümünü musiki severlerle buluşturdu.

Albümünde Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Ödülüne layık görülen merhum Cüneyt Kosal'a, İbrahim Erkal'a, Pir Şeyh Şâbân-ı Veli Hz , Mevlâna Hz.Yunus Emre Hz.Aziz Mahmud Hüdâyi hazretlerine ve kendisine ait güfteleri seslendirdi.

İbrahim Erkal hayatta iken, Çelebi'ye “ben bir eser yazdım besteledim. Bu eseri okudum. Ama bunu tasavvuf müziği formunda sen oku” diyerek fikrini dile getiriyor.
Çelebi'de “CAN FEDA, bestesi klasik tasavvuf musıkisi tarzı olmasa da modern bir beste, neşesi, duygusu sözleri yüksek mana içeriyor. Cenab-ı hakka, sevgiliye, İthafen yazılmış bir eser, çok özel ve güzel. Bu ifadesini dikkate alarak, isteğini yerine getirdik, seslendirdim. Ruhu şâd olsun.” diyor.
Çelebi ayrıca, “Bu hayatta aslolan bir iz bırakabilmek. Sevgili İbrahim Erkal Abim, büyüğüm, kıymetlim bizlere bir iz bıraktı. “Aşıklar Ölmez” diye bir veciz söz vardır, bu söze mazhar oldu. Sadece aramızdan beşeri olarak ayrıldı. Ama muhabbeti dillerde, sevgisi Gönüller’de.” sözlerini ekledi.

Haber tarihi: 02 / 08 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Alp Güvenir’den yepyeni bir şarkı GEÇMEDİ VALLA
Sonraki: 1800'den bu yana kazılan kent: Assos
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com