Günlük Gazeteler

Hava Durumu

İSTANBUL

Bülten

FLORMAR OJELERİN YEPYENİ RENKLERİ İLE

“YAZIN ENERJİSİ TIRNAKLARDA”

Oje tutkunlarına müjde! Flormar’ın çok sevilen Full Color, Jelly Look ve Pearly, serilerine eklenen sezonun en trend renkleri ile yaz resmen başladı!

Flormar’ın “Full Color”, “Jelly Look” vePearly”, oje serilerine eklenen yeni sezon renkleri ile tırnaklar renklenecek.

 

Tek kat uygulama ile yoğun renk veren Flormar’ın “Full Color” ojelerinin yeni sezon renklerini birbiriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla neşeli tırnaklara sahip olabilirsin. Yoğun kalıcılığı ve renk çeşitliliğiyle herkesin favorisi olan “Full Color” serisi ile  uçlardan soyulma sorunu yaşamadan parlak bitişli ve rengarenk ojelerinin keyfini çıkaracaksın.


Flormar’ın en sevilen oje serilerinden olan “Jelly Look” kalın fırçası ve jel oje dokulu formülü ile tırnaklarında pürüzsüz ve kolay bir uygulama sağlıyor. Tek katta tırnaklarına istediğin parlaklık ve yoğunlukta renk veren serinin yepyeni renkleri oje koleksiyonundaki yerini almaya hazır.


Işıltılı ve parlak bitiş sunan “Pearly” serisi ise sahip olduğu sedefli pigmentlerle tırnaklarda inci güzelliği yaratıyor. Hızlu kuruma özelliğine sahip bu serinin yeni renkleri ile yaz boyunca güneşin ışıltısını tırnaklarında hissedeceksin.


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE ÇALIŞANLARI, LIFE FEST’TE BULUŞTU

Panasonic Life Solutions Türkiye, çalışanlarına yönelik olarak her yıl geleneksel şekilde gerçekleştirdiği piknik organizasyonu kapsamında örnek bir programa imza attı. Life Fest 2019 piknik organizasyonuna, Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, yönetim ve icra kurulu üyeleri, yöneticiler, çalışanlar ile aileleri katılım sağladı.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin Çalışma İlkesi “Tek Takım, Tek Hedef”

27 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilen Life Fest piknik organizasyonunda, Panasonic Life Solutions Türkiye’nin çalışanları ve aileleri gurur verici bir birlikteliğe imza attı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mutlu KutluPanasonic Life Solutions Türkiye olarak, sektörümüzdeki lider pozisyonumuzu her geçen gün daha da güçlendirmek için çalışıyoruz. ‘Tek Takım, Tek Hedef’ ruhunun hakim olduğu bir kurum kültürü yaratabilmek ve vizyonumuzu gerçekleştirerek başarımızı yarınlara taşıyabilmek için, çalışan odaklılığı kurumsal değerlerimiz arasında ele alıyoruz. Çünkü sürdürülebilir başarının ancak tüm çalışanların katılımı, aynı vizyonu paylaşmaları ve içinde bulundukları ortamdan mutlu olarak pozitif iş sonuçlarına imza atmaları ile mümkün olacağına inanıyoruz. Bu doğrultuda birçok başarıyı siz çalışma arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Değerli çalışanlarımız, aileleri ve çocukları için planlanmış birçok aktivitenin yer aldığı Life Fest piknik organizasyonumuzda ayrıca, şirketimizde 5, 10, 15, 20, 25 yıl boyunca hizmet vermiş çalışanlarımıza kıdem teşvik ödüllerini takdim edeceğiz.” dedi.

 

Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa ise çalışanlara yönelik olarak yaptığı konuşmasını; “Tek Takım, Tek Hedef ilkemizi yansıtan Life Fest piknik organizasyonumuza katılan sizlere ve değerli ailelerinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerden, bu büyük ve güçlü ailenin birer üyesi olarak göstermiş olduğunuz özveriyi ve örnek ekip ruhunu daima korumanızı rica ediyorum. Panasonic’in ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi çerçevesinde, yaşam alanları için müşterilerimize ‘yenilikçi ürün ve çözümler’ sunmaya odaklanalım. Bu konularda hepinizin elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza yürekten inanıyorum.” sözleri ile tamamladı.

Birlik ve Beraberliğin En Güzel Örnekleri Sunuldu, 106 Ödül Sahiplerini Buldu.

Life Fest piknik organizasyonu, açılış konuşmalarının ardından, kıdem teşvik ödüllerinin sunulması ile devam etti. Bu kapsamda 5, 10, 15, 20 ve 25. yılını dolduran 106 çalışana ve eşlerine, şirketin üst yönetimi tarafından birer plaket ve teşekkür sertifikası takdim edildi. Aileleri ile birlikte sahneye çıkan Panasonic Life Solutions Türkiye çalışanlarının yaşadığı gurur ve mutluluk ise görülmeye değerdi. Ödül töreninin ardından gerçekleştirilen piknik oyunları, takım çalışması adına örnek görüntüler oluştururken, konuklar gün boyu devam eden müzik, ikramlar, halk oyunları gösterisi, hediye çekilişleri, çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde doyasıya eğlenerek, unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. 

Haber tarihi: 05 / 08 / 2019
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Açıkta satılan baharat, kuruyemiş ve bakliyatlara dikkat!
Sonraki: 1800'den bu yana kazılan kent: Assos
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com