HABER Tchibo’dan minik yaralanmalar için pratik kompres - Son Saat Gazetesi - Son Saat

Tchibo’dan minik yaralanmalar için pratik kompres

Hareketli ve meraklı minik kahramanlar düşer, bir yere çarpar ve genelde de küçük yaralanmalar eksik olmaz. Tchibo’nun yeni ürünü “Soğuk-Sıcak Kompres” annelerin yaranın türüne ve boyutuna göre hemen müdahale edebilmesine yardımcı oluyor. Kompres, balina şeklindeki tasarımıyla da çocukların dikkatini dağıtarak, minik kazaları rahat bir şekilde atlatabilmelerini sağlayacak.

Anneler bilir; çocuklar özellikle de yerinde duramayan, hareketli çocuklar sık sık minik kazalar atlatır. Düşerler, bir yere çarparlar ya da böcek sokar. Bu tür beklenmeyen kazalar ağrılara, şişme, morluk ya da burkulmalara yol açabilir. Tchibo’nun yeni ürünü “Soğuk-Sıcak Kompres” işte tam bu noktada annelerin imdadına koşacak. Çarpma, ağrı ve böcek sokmalarında soğuk; spazm veya karın ağrısı gibi rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olmak için de sıcak olarak uygulanan “Soğuk-Sıcak Kompres”, ilk müdahale için büyük kolaylık sağlayacak. Buzdolabında kolayca soğutulabilen, sıcak suyun içinde de ısıtılabilen kompres, sevimli balina tasarımıyla da çocuklara cesaret ve keyif verecek.

Tchibo Soğuk-Sıcak Kompres; www.tchibo.com.tr  internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında kullanıcılarını bekliyor.

Tchibo Soğuk-Sıcak Kompres fiyatı: 34,95 TL

Haber tarihi: 05 / 11 / 2019
Haber Yorumları: 0
Önceki: Sağlık Bakanlığı’nın hava ambulansı 5 günlük bebek için havalanmıştı
Sonraki: Trump'ın 'nükleer yetkisi' kongrede tartışmaya açıldı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: pluscreativeajans.com